pimas-acmaKurulduğu günden günümüze kadar tıkanıklık açma konusunda İstanbul civarı hizmet veren firmamız gelişen teknolojik çalışmaları da yakından takip ederek işlemlerde yardımcı olan geniş ürün yelpazesi ile kırmadan tüm tıkanıklık işlemlerinizi sorunsuz çözebilmektedir.

Uzman ekibini ile geniş kitlelere hizmet veren firmamız kadrosunu genişleterek bünyesine kattığı yeni servis araçları ile de İstanbul genelinde  bir ilke imza atarak mobil servis hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Kurduğumuz mobil servis araç sistemi ile İstanbul bölgesinde belirli konumlarda bekleyen uzman ekibimiz ile tıkanıklıklara hızlı bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Tıkalı tuvalet, tıkalı banyo, tıkalı pimaş açma gibi alanlarda etkin çözümler sunan firmamız gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde petek temizliği ve su kaçağı tespiti konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul da binlerce müşteri tıkanıklığı sorun olmaktan çıkardı, sıra sizde bizi arayarak sorunlarınıza hızlı ve kesin çözüm bulabilirsiniz.
Sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz, tıkandığınız konularda irtibat sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tıkalı mutfak, banyo, lavabo, tuvalet ve pimaş açma konusunda uzman ekibimiz, evinize veya işyerinize hiçbir zarar vermeden, kırma ve dökme yapmadan, profesyonel bir şekilde tıkalı su ve pislik atık giderlerinizi açarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.